Artykuły

Łódź. Wenecki kwadrans z operą na dworcu

Wenecki kwadrans w Łodzi? W karnawale z Teatrem Wielkim wszystko jest możliwe! Tuż przed premierą operetki "Noc w Wenecji". Artyści łódzkiej przygotowali karnawałową niespodziankę 22 stycznia na dworcu Łódź Kaliska.

Przekonacie się, że oczekiwanie na podróż może być przyjemne. Będzie śpiewająco! Usłyszymy Aleksandrę Borkiewicz, Patrycję Krzeszowską, Łukasza Motkowicza oraz Łukasza Załęskiego.

Pamiętamy też o pasażerach MPK i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

W godz. 15.30-16.30 w tramwajach linii nr 8 i 10 spotkacie Przyjaciół Teatru Wielkiego, którzy w karnawałowych maskach będą rozdawać teatralny gadżet związany ze zbliżającą się premierą "Nocy w Wenecji".

Przyjaciele Teatru Wielkiego w Łodzi pojawią się również w pociągach ŁKA. Wypatrujcie ich w przedziałach pociągów relacji Łódź Kaliska - Pabianice (pociąg z Łodzi o godz. 15.40, a także powrotny z Pabianic o godz. 16.04) oraz Łódź Kaliska - Zgierz (pociąg z Łodzi o godz. 16.15, a także powrotny ze Zgierza o godz.16.45).

Współorganizatorem wydarzenia jest Łódzka Kolej Aglomeracyjna, wraz z którą zapraszamy do udziału w akcji "Ferie z ŁKA i TWŁ".

Pasażerowie ŁKA po okazaniu biletu kolejowego będą mogli kupić 2 bilety na spektakle grane w okresie ferii zimowych - "Aida" (19, 21 lutego), "Traviata" (24 lutego), "Ziemia obiecana" (26, 28 lutego) - z 20-procentową zniżką! Szczegóły na https://lka.lodzkie.pl/aktualnosci/ oraz na www.operalodz.com

Partnerem wspierającym wydarzenie jest MPK Łódź, organizator akcji "Taniej z MIGAWKĄ". Przypominamy, że posiadacze "migawki" mają możliwość zakupu 2 biletów normalnych w cenie biletów ulgowych na wybrane przedstawienia Teatru Wielkiego w Łodzi. Oferta nie dotyczy premier, pokazów specjalnych i imprez gościnnych.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji